Książki Siła nawyku. Dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie

Siła nawyku. Dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie

Opis

Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, prawda? Dlaczego więc nie wykorzystać tego faktu do tego, aby świadomie pokierować swoimi nawykami?
 
Autor pokazuje, że wyrobienie nowych nawyków albo zmiana dotychczasowych na inne ma moc, aby zmienić nie tylko życie pojedynczych osób, ale i funkcjonowanie całych społeczeństw.
 
Codzienne mycie zębów stało się naturalną częścią naszego życia, a tak naprawdę to tylko (i aż) nawyk. Dzięki zmianie przyzwyczajeń uzależniona od używek i zadłużona kobieta uwolniła się i osiągnęła finansowy sukces. Nawyki kawoszy sprawiły, że Starbucks stał się światowym liderem na rynku kawiarnianym, przyzwyczajenie do ładnego zapachu wyniosło firmę Procter & Gamble na ekonomiczne szczyty.
 
To tylko niektóre przykłady, którymi autor ilustruje swoje opowiadanie o potędze przyzwyczajeń. Na licznych przykładach udowadnia, że niewielka zmiana nawyków może prowadzić do ogromnej zmiany w życiu prywatnym oraz w funkcjonowaniu większych i mniejszych przedsiębiorstw.
 
Jeśli dotąd nie przywiązywałaś większej wagi do swoich nawyków, to po lekturze zaczniesz to robić w sposób świadomy. Sięgnij po książkę i sama się przekonaj, jak niewielki krok dla człowieka potrafi zmienić losy ludzkości. Albo przynajmniej Twoje.

O autorze:
Charles Duhigg jest dziennikarzem śledczym „The New York Times”, zdobywcą nagrody Pulitzera oraz autorem bestsellerowej książki Siła nawyku. Studiował na Harvardzie oraz w Yale, zdobył liczne nagrody za dwoją pisarską i dziennikarską twórczość.

Informacje techniczne:
Przekład: Małgorzata Guzowska
Format: 145x205 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 424
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
ISBN: 978-83-77052-70-9

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Kurier DPD 17,00 zł
Paczkomat InPost 17,00 zł
Kurier48 (Poczta Polska) 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna Od 59,00 zł

Klienci, którzy kupili ten produkt, wybierali również:

  • Dzieci i czas. Jak zorganizować życie w rodzinie?

    Zobacz

Zamów w ciągu 4 h 45min

a wyślemy jeszcze dzisiaj!


Cena

49,00 zł

Liczba sztuk

Dostawa od 17,00 zł


Zapytaj o produkt

Zamów w ciągu 4 h 45min

a wyślemy jeszcze dzisiaj!


Cena

49,00 zł

Liczba sztuk

Dostawa od 17,00 zł


Zapytaj o produkt